دیدار امام جمعه بروجرد در دیدار با خانواده ی شهید صارمی| ویکی پدیا فارسی

دیدار امام جمعه بروجرد در دیدار با خانواده ی شهید صارمی

امام جمعه بروجرد : امروز با حضور در منزل شهید صارمی، خبرنگاران باید به خود ببالند که راه قلم از خطه  شهید پرور بروجرد است و آنچه در قیامت موجب  شفاعت برادران و خواهران عزیز خواهد شد گرامیداشتن نام و یاد و خاطره شهدا و مقام والا و شامخ شهید است.

نماینده ولی فقیه در بروجرد با انتقاد از مسئولین اجرایی ستاد روز خبرنگار در لرستان گفت: مراسم روز خبرنگار بصورت استانی باید در زادگاه شهید صارمی برگزار شود زیرا ایشان از شهدای شاخص ملی می باشد و متاسفانه تنگ نظری برخی مسئولین لرستان اجازه برگزاری چنین مراسمی در بروجرد را نمی دهند.

وی در پایان خطاب به خانواده شهید صارمی و مادر این شهید اظهار داشت: همانا پاداش این چنین فرزندی که در راه قرآن و کشور و ناموس و وطن و نظام مظلومانه به شهادت رسیده است بهشت خواهد بود و باید دست مادرانی که فرزندانی همچون شهید صارمی را در دامان خود تربیت نموده اند را بوسید زیرا بهشت منزل گاه قیامت این عزیزان خواهد بود.

 

همچنین در ادامه این برادر شهید ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، ولایت مداری و ولایت محوری را مهمترین هدف و راه شهیدان بخصوص شهید صارمی برشمرد.

"رشید صارمی" افزود: ما نمیگذاریم قلم مرکب شهید صارمی خشک شود و استوار محکم در مسیر ولایت فقیه و زیر سایه مقام معظم رهبری حرکت خواهیم نمود و همواره مطیع و فرمانبر ایشان هستیم.

وی افزود: خانواده شهید صارمی افتخار میکند که در زادگاه بزرگان و عالمانی همچون آیت الله العظمی بروجردی(قدس ره)، علامه بحرالعلوم و سردار سر لشگر شهید محمد بروجردی ، فرزندی را به اسلام و قرآن و نظام در راه دفاع از ارزش های دینی به جبهه ها فرستاده ایم و با افتخار مدال شهادت بر گردن این شهید سرافراز انداخته ایم و امیدورایم که همچنان گذشته بتوانیم خدمتگذاران لایقی برای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران باشیم.

در ادامه مراسم با اهدای لوحی به خانواده شهید صارمی از سوی ستاد بزرگداشت روز خبرنگار در بروجرد هجدهمین سالگرد شهادت شهید صارمی زنده نگهداشته شد.